Pobiedziska- idealne miejsce na mieszkanie pod Poznaniem

Miejscowości pod Poznaniem (zobacz opis inwestycji), takie jak Pobiedziska są jednym z wielu lokalizacji, które na przestrzeni ostatnich lat zyskały swoim znaczącym rozwojem, jeśli chodzi o miejscowości podmiejskie. Pobiedziska z pewnością znajdują się w tych kategoriach w ścisłej czołówce. Wybierz Na Kutrzeby i piękną miejscowość blisko Poznania


Zadbaliśmy dla Państwa o:


 
komórki lokatorskie do dyspozycji mieszkańców
plac zabaw na osiedlu
2 miejsca parkingowe do każdego mieszkania
komfortowe odległości między budynkami
lokalizację osiedla w spokojnej, zielonej okolicy


Kilka słów o Pobiedziskach

Pobiedziska to malownicza miejscowość położona na Pojezierzu Poznańskim, pomiędzy Poznaniem, a Gnieznem. Zachęcają one swoją wyjątkową ciszą i spokojem oraz terenami zielonymi (wybierz swoje mieszkanie). Otaczają je też liczne piękne jeziora i parki krajobrazowe. Bliskie położenie Poznania, bo jedyne 35 minut samochodem i 25 minut pociągiem, sprawiają, że chętnie zamieszkują tutaj Poznaniacy, którzy pragną bliższego kontaktu z naturą i odskoczni od miejskiego życia. To wszystko sprawia, że chętnie inwestują tutaj deweloperzy, zapewniając temu Wielkopolskiemu miastu ciągły rozwój. 

Dlaczego warto zamieszkać w Pobiedziskach?

Lokalizacja jest idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju. W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoły, przedszkola, apteki, sklepy, skate park a także boisko Orlik. Szybki dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia nowa trasa S5, która pozwala dotrzeć do Poznania w zaledwie 25 minut, a także dogodne połączenie koleją i starą drogą DK92.

Tereny zielone

Nie brakuje tu terenów zielonych. Nieopodal samej miejscowości znajduje się Park Krajobrazowy Promno i Puszcza Zielonka z malowniczymi jeziorami. Sprzyja to uprawianiu wielu dyscyplin sportowych. Aktywność fizyczną pobiedziszczan zapewnia lokalna drużyna piłkarska – Huragan Pobiedziska. Organizowany tutaj jest także bieg- Leśna Piątka, który organizowany jest 10 kwietnia i startuje spod skansenu miniatur w Pobiedziskach. Miasteczko jest odpowiednią propozycją dla młodej rodziny wychowującej dzieci, która odnajdzie tu spokój, ciszę i zieleń przy jednoczesnym dobrym zapleczu handlowo-usługowym. Nie brakuje ścieżek pieszych czy tras rowerowych. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfort życia i realizację wszystkich potrzeb na miejscu. Z całą pewnością kupisz tutaj też markową odzież kupisz ją również tutaj i nie będziesz musiał jechać do Poznania. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na nakutrzeby.pl i zapoznaj się z ofertą!


Realizacje projektów mieszkaniowych

Na terenie miejscowości Pobiedziska spółka Agrobex ukończyła realizację projektu mieszkaniowego o nazwie Nowe Pobiedziska. Firma Agrobex realizuje tutaj inwestycje w dwa budynki o czterech i pięciu kondygnacjach przy ul. Kutrzeby. Przy ulicy Kutrzeby powstałe tutaj dwa budynki wielorodzinne oferują aż 107 mieszkań. Oferowane mieszkania mają od jednego do czterech pokoi o metrażach od 32 do 79 mkw. Część mieszkań na parterze posiada ogródki. Projekt Nowe Pobiedziska przyciąga okolicznych mieszkańców, a także osoby z innych części Poznania. Ceny mieszkań zaczynają się od 3750 zł/mkw. Z Poznania do Pobiedzisk można dotrzeć w 25 minut pociągiem lub 35 minut samochodem. To jeden z ważniejszych czynników decydujący o wyborze tej lokalizacji przez osoby poszukujące mieszkania. Należy dodać, że miejscowość Pobiedziska to poza dogodnym dojazdem także dostępność wielu terenów zielonych.